Wakacyjne praktyki

W SoftwareHut

Praktyki czynią mistrza

W SoftwareHut wierzymy, że tylko praktyka potrafi z adepta uczynić prawdziwego mistrza kodowania. W obliczu prawdziwego projektu IT na drugi plan schodzą wyniki na studiach, zaś o powodzeniu zaczynają decydować realne umiejętności oraz adaptacja do dynamicznego charakteru branży software’owej. Czy jesteś gotów podjąć wyzwanie?

Nieważne czy jesteś absolwentem, studentem ostatniego roku informatyki czy też słuchaczem studiów podyplomowych - zapraszamy Cię do naszej siedziby na letnie praktyki, gdzie będziesz mógł sprawdzić się na prawdziwym polu walki oraz zdobyć szansę na pracę w największej firmie IT w Białymstoku!

Praktyki z roku 2016 były niezmiernie urodzajne. Cała dziesiątka naszych zeszłorocznych praktykantów "wylądowała" w pracy w zawodzie, z czego 3 front-endowców oraz 2 .NET-owców pracuje dziś u nas!

Praktyki .NET

Nabór zakończony

Praktyki potrwają od 1 do 30 czerwca. Bierze w nich udział sześciu śmiałków.

Praktyki front-end

Jak się zgłosić?

Opisz w nim swoje dotychczasowe przygody z front-end developmentem oraz wszystkie swoje umiejętności - nie tylko te związane z IT. Do 30 czerwca poinformujemy o dalszych losach zarówno wybranych, jak i tych którzy będą mieli szansę w kolejnej edycji praktyk.

Zakwalifikowałeś się na praktyki - co dalej?

Czego będziesz potrzebował:
Laptopa z dostępem do internetu
Do zorganizowania we własnym zakresie.
Paczki materiałów edukacyjnych
Otrzymasz ją od nas. Na spokojnie zapoznaj się z zawartością.
Etapy praktyk front-endowych
17 lipca
Etap pierwszy

Przyjdź do SoftwareHut - zainstalujemy wszystkich uczestników praktyk w biurze, gdzie w wymiarze pełnego etatu wespół z naszymi project managerami będą realizowali proste aplikacje webowe.

31 lipca
Etap drugi

Drugi, bardziej zaawansowany etap - jego program będzie dopasowany do efektów z części pierwszej oraz oczekiwań uczestników.

18 sierpnia
Zakończenie praktyk

Zostaną wyłonieni najwytrwalsi uczestnicy, którzy otrzymają wynagrodzenie oraz szansę zatrudnienia w SoftwareHut!

Nie czekaj, nie zwlekaj, zgłoś się - to praktyki czynią mistrza!