Let's talk!

Maciej Szymczuk
Regional Director
USA

(+1) 929 262 9149

maciej.szymczuk@softwarehut.com


contact form

Let's talk

Wakacyjne praktyki Front-End w Białymstoku

Praktyki czynią mistrza

W SoftwareHut wierzymy, że tylko praktyka potrafi z adepta uczynić prawdziwego mistrza kodowania. W obliczu prawdziwego projektu IT na drugi plan schodzą wyniki na studiach, zaś o powodzeniu zaczynają decydować realne umiejętności oraz adaptacja do dynamicznego charakteru branży software’owej. Czy jesteś gotów podjąć wyzwanie?

Nieważne czy jesteś absolwentem, studentem ostatniego roku informatyki czy słuchaczem studiów podyplomowych. Jeśli swoją najbliższą przyszłość wiążesz z programowaniem we Front-endzie, masz podstawową wiedzę z zakresu JavaScript, HTML, CSS, a dodatkowo znasz GITa (plus za znajomość), zapraszamy Cię do naszej siedziby na letnie praktyki, gdzie będziesz mógł sprawdzić się na prawdziwym polu walki oraz zdobyć szansę na pracę w największej firmie IT w Białymstoku!

Praktyki z roku 2017 były niezmiernie urodzajne. Cała czwórka naszych zeszłorocznych praktykantów "wylądowała" w pracy w zawodzie, z czego 2 pracuje dziś u nas!

Jak się zgłosić?

Opisz w nim swoje dotychczasowe przygody z front-end developmentem oraz wszystkie swoje umiejętności - nie tylko te związane z IT. Posiadasz konto na GitHubie? Daj nam o tym znać.

Do 22 czerwca poinformujemy o dalszych losach zarówno wybranych, jak i tych którzy będą mieli szansę w kolejnej edycji praktyk.

Zakwalifikowałeś się na praktyki - co dalej?

Czego będziesz potrzebował:
Laptopa z dostępem do internetu
Do zorganizowania we własnym zakresie.
Paczki materiałów edukacyjnych
Otrzymasz ją od nas. Na spokojnie zapoznaj się z zawartością.
Etapy praktyk front-endowych
16 lipca
Etap pierwszy

Przyjdź do SoftwareHut - zainstalujemy wszystkich uczestników praktyk w biurze, gdzie w wymiarze pełnego etatu wespół z naszymi project managerami będą realizowali proste aplikacje webowe.

Etap drugi

Drugi, bardziej zaawansowany etap - jego program będzie dopasowany do efektów z części pierwszej oraz oczekiwań uczestników.

10 sierpnia
Zakończenie praktyk

Zostaną wyłonieni najwytrwalsi uczestnicy, którzy otrzymają wynagrodzenie oraz szansę zatrudnienia w SoftwareHut!

Nie czekaj, nie zwlekaj, zgłoś się - to praktyki czynią mistrza!

As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level, including in a manner tailored to individual needs. Using the site whithout changing the cookies settings means that they will be stored in your device. You can changes settings at any time. Accept