Wakacyjne praktyki front-end 2018

Praktyki czynią mistrza

W SoftwareHut wierzymy, że tylko praktyka potrafi z adepta uczynić prawdziwego mistrza kodowania. W obliczu prawdziwego projektu IT na drugi plan schodzą wyniki na studiach, zaś o powodzeniu zaczynają decydować realne umiejętności oraz adaptacja do dynamicznego charakteru branży software’owej. Czy jesteś gotów podjąć wyzwanie?

Nieważne czy jesteś absolwentem, studentem ostatniego roku informatyki czy słuchaczem studiów podyplomowych. Jeśli swoją najbliższą przyszłość wiążesz z programowaniem we Front-endzie, masz podstawową wiedzę z zakresu JavaScript, HTML, CSS, a dodatkowo znasz GITa (plus za znajomość), zapraszamy Cię do naszej siedziby na letnie praktyki, gdzie będziesz mógł sprawdzić się na prawdziwym polu walki oraz zdobyć szansę na pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm IT w Polsce!

Jak się zgłosić?

Do 6 sierpnia wyślij krótkie CV na career@softwarehut.com, w tytule maila wpisując Praktyki Olsztyn

Opisz w nim swoje dotychczasowe przygody z front-end developmentem oraz pozostałe umiejętności - nie tylko te związane z IT. Posiadasz konto na GitHubie? Daj nam o tym znać.

Po pozytywnym przejściu pierwszego etapu dostaniesz od nas do zrealizowania krótkie zadanie programistyczne wraz z dokładną instrukcją i terminem jego wykonania.

Do 27 sierpnia poinformujemy o dalszych losach zarówno wybranych, jak i tych, którzy będą mieli szansę w kolejnej edycji praktyk.

Zakwalifikowałeś się na praktyki - co dalej?

Czego będziesz potrzebował:
Laptopa z dostępem do internetu
Do zorganizowania we własnym zakresie.
Paczki materiałów edukacyjnych
Otrzymasz ją od nas. Na spokojnie zapoznaj się z zawartością.
Etapy praktyk front-endowych
3 września
Etap pierwszy

Przyjdź do SoftwareHut - zainstalujemy wszystkich uczestników praktyk w biurze, gdzie w wymiarze pełnego etatu wespół z naszymi project managerami będą realizowali proste aplikacje webowe.

Etap drugi

Drugi, bardziej zaawansowany etap - jego program będzie dopasowany do efektów z części pierwszej oraz oczekiwań uczestników.

28 września
Zakończenie praktyk

Zostaną wyłonieni najwytrwalsi uczestnicy, którzy otrzymają wynagrodzenie oraz szansę zatrudnienia w SoftwareHut!

Nie czekaj, nie zwlekaj, zgłoś się - to praktyki czynią mistrza!